Tussenwoning Kolkgriend 207 Almere

Kolkgriend 207, 1356 BR Almere

93 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Kolkgriend 207 is een tussenwoning in Almere, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kolkgriend 207

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kolkgriend 207

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
103.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.6%
CO₂-emissie
46.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Almere

865 Inwoners
395 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
385 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Kolkgriend en Oostgriend
74% Koopwoningen
7.035 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kolkgriend 207

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Kolkgriend 207

Wat is de geschatte woningwaarde van Kolkgriend 207?

De prijsindicatie voor Kolkgriend 207 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Kolkgriend en Oostgriend is €314.000. Dat komt neer op circa €3.376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kolkgriend 207 zich tot de wijk Kolkgriend en Oostgriend?

Kolkgriend 207 is een tussenwoning van 93 m² in de wijk Kolkgriend en Oostgriend. De buurt telt 385 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.035 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kolkgriend 207?

Kolkgriend 207 is een tussenwoning in Kolkgriend en Oostgriend, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kolkgriend 207 vergeleken met de buurt?

Kolkgriend 207 heeft 93 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kolkgriend en Oostgriend ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kolkgriend 207 en wat betekent dat?

Kolkgriend 207 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kolkgriend 207?

Kolkgriend 207 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Kolkgriend en Oostgriend?

De wijk Kolkgriend en Oostgriend in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kolkgriend en Oostgriend?

Vanuit Kolkgriend 207 in Kolkgriend en Oostgriend bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.9 km.