Eengezinswoning, tussenwoning Buitenhof 39 Almere

Buitenhof 39, 1354 GK Almere

139 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Buitenhof 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 140 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Buitenhof 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buitenhof 39

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Almere

660 Inwoners
295 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
288 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Buitenhof en Groenhof
97% Koopwoningen
4.201 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Buitenhof 39

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Buitenhof 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Buitenhof 39?

De prijsindicatie voor Buitenhof 39 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenhof en Groenhof is €326.000. Dat komt neer op circa €2.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buitenhof 39 zich tot de wijk Buitenhof en Groenhof?

Buitenhof 39 is een eengezinswoning, tussenwoning van 139 m² in de wijk Buitenhof en Groenhof. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.201 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buitenhof 39?

Buitenhof 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Buitenhof en Groenhof, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Buitenhof 39 vergeleken met de buurt?

Buitenhof 39 heeft 139 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Buitenhof en Groenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buitenhof 39 en wat betekent dat?

Buitenhof 39 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buitenhof 39?

Buitenhof 39 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitenhof en Groenhof?

De wijk Buitenhof en Groenhof in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenhof en Groenhof?

Vanuit Buitenhof 39 in Buitenhof en Groenhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.