Streetview Kromgouw 100 Almere

Kromgouw 100, 1352 BH Almere

124 m² Bouwjaar 1979

Kromgouw 100 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en een perceel van 290 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
290 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kromgouw 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Almere

520 Inwoners
245 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
244 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Kromgouw en Overgouw
89% Koopwoningen
4.525 Inwoners per km²

Locatie van Kromgouw 100

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Kromgouw 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Kromgouw 100?

De prijsindicatie voor Kromgouw 100 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Kromgouw en Overgouw is €341.000. Dat komt neer op circa €2.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kromgouw 100 zich tot de wijk Kromgouw en Overgouw?

Kromgouw 100 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Kromgouw en Overgouw. De buurt telt 244 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.525 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kromgouw 100?

Kromgouw 100 is een woonhuis in Kromgouw en Overgouw, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kromgouw 100 vergeleken met de buurt?

Kromgouw 100 heeft 124 m² woonoppervlakte. Het perceel is 290 m². In Kromgouw en Overgouw ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kromgouw en Overgouw?

De wijk Kromgouw en Overgouw in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kromgouw en Overgouw?

Vanuit Kromgouw 100 in Kromgouw en Overgouw bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kromgouw en Overgouw?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kromgouw 100: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kromgouw en Overgouw?

Recreatie nabij Kromgouw en Overgouw: restaurant (1.6 km), cafe (0.4 km).