Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 1096 m²
- Inhoud
- 821 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Groenhof 13 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m², een perceel van 1096 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenhof 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
1.2 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitenhof en Groenhof is €326.000. Dat komt neer op circa €1.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenhof 13 is een woonhuis van 234 m² in de wijk Buitenhof en Groenhof. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.201 inwoners per km².
Groenhof 13 is een woonhuis in Buitenhof en Groenhof, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Groenhof 13 heeft 234 m² woonoppervlakte en 821 m³ inhoud. Het perceel is 1096 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Buitenhof en Groenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groenhof 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Groenhof 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Buitenhof en Groenhof in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Groenhof 13 in Buitenhof en Groenhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groenhof 13: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.3 km.