Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Inhoud
- 347 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Isaac Newtonstraat 77 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Isaac Newtonstraat 77
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
5 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
5.1 kmZiekenhuis
8.8 kmRestaurant
4.8 kmCafé
8.3 kmBibliotheek
7.1 kmBioscoop
9.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterwold Noord is €555.000. Dat komt neer op circa €6.099 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIsaac Newtonstraat 77 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Oosterwold Noord. De buurt telt 757 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 352 inwoners per km².
Isaac Newtonstraat 77 is een woonhuis in Oosterwold Noord, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Isaac Newtonstraat 77 heeft 91 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oosterwold Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Isaac Newtonstraat 77 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.68 kg/jaar.
Isaac Newtonstraat 77 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Oosterwold Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Isaac Newtonstraat 77 in Oosterwold Noord bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Isaac Newtonstraat 77: ziekenhuis op 8.8 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 5.3 km.