Streetview John Lockeweg 25 Almere

John Lockeweg 25, 1349 DD Almere

132 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

John Lockeweg 25 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 1200 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
1200 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor John Lockeweg 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel John Lockeweg 25

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
101.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
62.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.1%
CO₂-emissie
14.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

4.8 km
Horeca

Café

8.3 km
Cultuur

Bibliotheek

7.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

2035 Inwoners
805 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
757 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Oosterwold Noord
89% Koopwoningen
352 Inwoners per km²

Locatie van John Lockeweg 25

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over John Lockeweg 25

Wat is de geschatte woningwaarde van John Lockeweg 25?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterwold Noord is €555.000. Dat komt neer op circa €4.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt John Lockeweg 25 zich tot de wijk Oosterwold Noord?

John Lockeweg 25 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Oosterwold Noord. De buurt telt 757 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op John Lockeweg 25?

John Lockeweg 25 is een woonhuis in Oosterwold Noord, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is John Lockeweg 25 vergeleken met de buurt?

John Lockeweg 25 heeft 132 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 1200 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Oosterwold Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van John Lockeweg 25 en wat betekent dat?

John Lockeweg 25 heeft energielabel A++. Geldig tot 2031-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van John Lockeweg 25?

John Lockeweg 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterwold Noord?

De wijk Oosterwold Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterwold Noord?

Vanuit John Lockeweg 25 in Oosterwold Noord bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.