Bungalow, vrijstaande woning Baron van Keverbergweg 9 Almere

Baron van Keverbergweg 9, 1349 CW Almere

122 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 4 slaapkamers Label A++++

Baron van Keverbergweg 9 is een bungalow, vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 1178 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
1178 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€770.000 tot €870.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Baron van Keverbergweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baron van Keverbergweg 9

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
93.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-2.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
101.9%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.7 km
Vervoer

Treinstation

8.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8 km
Gezondheid

Apotheek

7.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

6.5 km
Horeca

Café

11 km
Cultuur

Bibliotheek

9.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Almere

2585 Inwoners
1080 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
662 Woningvoorraad
€578.000 Gem. woningwaarde Oosterwold Zuid
94% Koopwoningen
455 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baron van Keverbergweg 9

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Baron van Keverbergweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Baron van Keverbergweg 9?

De prijsindicatie voor Baron van Keverbergweg 9 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterwold Zuid is €578.000. Dat komt neer op circa €4.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baron van Keverbergweg 9 zich tot de wijk Oosterwold Zuid?

Baron van Keverbergweg 9 is een bungalow, vrijstaande woning van 122 m² in de wijk Oosterwold Zuid. De buurt telt 662 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baron van Keverbergweg 9?

Baron van Keverbergweg 9 is een bungalow, vrijstaande woning in Oosterwold Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Baron van Keverbergweg 9 vergeleken met de buurt?

Baron van Keverbergweg 9 heeft 122 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 1178 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Oosterwold Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baron van Keverbergweg 9 en wat betekent dat?

Baron van Keverbergweg 9 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baron van Keverbergweg 9?

Baron van Keverbergweg 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterwold Zuid?

De wijk Oosterwold Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterwold Zuid?