Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 3241 m²
- Inhoud
- 983 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Paradijsvogelweg 43 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 3241 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paradijsvogelweg 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
5 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
5.1 kmZiekenhuis
8.8 kmRestaurant
4.8 kmCafé
8.3 kmBibliotheek
7.1 kmBioscoop
9.2 kmDe prijsindicatie voor Paradijsvogelweg 43 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterwold Noord is €555.000. Dat komt neer op circa €2.523 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParadijsvogelweg 43 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Oosterwold Noord. De buurt telt 757 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 352 inwoners per km².
Paradijsvogelweg 43 is een woonhuis in Oosterwold Noord, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Paradijsvogelweg 43 heeft 220 m² woonoppervlakte en 983 m³ inhoud. Het perceel is 3241 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Oosterwold Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paradijsvogelweg 43 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-05-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Paradijsvogelweg 43 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Oosterwold Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Paradijsvogelweg 43 in Oosterwold Noord bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Paradijsvogelweg 43: ziekenhuis op 8.8 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 5.3 km.