Eengezinswoning, tussenwoning Anna Maria van Schurmanlaan 89 Almere

Anna Maria van Schurmanlaan 89, 1349 BC Almere

105 m² Bouwjaar 2023 4 kamers 3 slaapkamers Label A++++

Anna Maria van Schurmanlaan 89 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Anna Maria van Schurmanlaan 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anna Maria van Schurmanlaan 89

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
52.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-6.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
109.5%

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.7 km
Vervoer

Treinstation

8.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8 km
Gezondheid

Apotheek

7.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

6.5 km
Horeca

Café

11 km
Cultuur

Bibliotheek

9.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Almere

2585 Inwoners
1080 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
662 Woningvoorraad
€578.000 Gem. woningwaarde Oosterwold Zuid
94% Koopwoningen
455 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anna Maria van Schurmanlaan 89

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Anna Maria van Schurmanlaan 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna Maria van Schurmanlaan 89?

De prijsindicatie voor Anna Maria van Schurmanlaan 89 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterwold Zuid is €578.000. Dat komt neer op circa €5.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna Maria van Schurmanlaan 89 zich tot de wijk Oosterwold Zuid?

Anna Maria van Schurmanlaan 89 is een eengezinswoning, tussenwoning van 105 m² in de wijk Oosterwold Zuid. De buurt telt 662 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna Maria van Schurmanlaan 89?

Anna Maria van Schurmanlaan 89 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oosterwold Zuid, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Anna Maria van Schurmanlaan 89 vergeleken met de buurt?

Anna Maria van Schurmanlaan 89 heeft 105 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oosterwold Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anna Maria van Schurmanlaan 89 en wat betekent dat?

Anna Maria van Schurmanlaan 89 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anna Maria van Schurmanlaan 89?

Anna Maria van Schurmanlaan 89 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oosterwold Zuid?

De wijk Oosterwold Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.