Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Zeearendlaan 14 A Almere

Zeearendlaan 14 A, 1343 CG Almere

161 m² Bouwjaar 2022 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Zeearendlaan 14 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 319 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €673.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
319 m²
Inhoud
621 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€790.000 tot €890.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zeearendlaan 14 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeearendlaan 14 A

Tuin
Ja (110.0 m²)

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

5.9 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

5.2 km
Horeca

Café

9.3 km
Cultuur

Bibliotheek

8.6 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Almere

1040 Inwoners
385 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
384 Woningvoorraad
€673.000 Gem. woningwaarde Vogelhorst Zuid
99% Koopwoningen
1.684 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeearendlaan 14 A

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Zeearendlaan 14 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeearendlaan 14 A?

De prijsindicatie voor Zeearendlaan 14 A ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelhorst Zuid is €673.000. Dat komt neer op circa €4.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeearendlaan 14 A zich tot de wijk Vogelhorst Zuid?

Zeearendlaan 14 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de wijk Vogelhorst Zuid. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.684 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeearendlaan 14 A?

Zeearendlaan 14 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Vogelhorst Zuid, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zeearendlaan 14 A vergeleken met de buurt?

Zeearendlaan 14 A heeft 161 m² woonoppervlakte en 621 m³ inhoud. Het perceel is 319 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vogelhorst Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €673.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeearendlaan 14 A en wat betekent dat?

Zeearendlaan 14 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Zeearendlaan 14 A?

Zeearendlaan 14 A heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelhorst Zuid?

De wijk Vogelhorst Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €673.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelhorst Zuid?

Vanuit Zeearendlaan 14 A in Vogelhorst Zuid bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 5.9 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 2.2 km.