Streetview Torenvalklaan 14 Almere

Torenvalklaan 14, 1343 BA Almere

196 m² Bouwjaar 1998 Label A

Torenvalklaan 14 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 754 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €673.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
754 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Torenvalklaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Torenvalklaan 14

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

5.9 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

5.2 km
Horeca

Café

9.3 km
Cultuur

Bibliotheek

8.6 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Almere

1040 Inwoners
385 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
384 Woningvoorraad
€673.000 Gem. woningwaarde Vogelhorst Zuid
99% Koopwoningen
1.684 Inwoners per km²

Locatie van Torenvalklaan 14

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Torenvalklaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Torenvalklaan 14?

De prijsindicatie voor Torenvalklaan 14 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelhorst Zuid is €673.000. Dat komt neer op circa €3.434 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Torenvalklaan 14 zich tot de wijk Vogelhorst Zuid?

Torenvalklaan 14 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Vogelhorst Zuid. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.684 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Torenvalklaan 14?

Torenvalklaan 14 is een woonhuis in Vogelhorst Zuid, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Torenvalklaan 14 vergeleken met de buurt?

Torenvalklaan 14 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 754 m². In Vogelhorst Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €673.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Torenvalklaan 14 en wat betekent dat?

Torenvalklaan 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vogelhorst Zuid?

De wijk Vogelhorst Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €673.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelhorst Zuid?

Vanuit Torenvalklaan 14 in Vogelhorst Zuid bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 5.9 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelhorst Zuid?