Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 892 m²
- Inhoud
- 520 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Meerkoetlaan 20 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 892 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €673.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meerkoetlaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
5.9 kmTreinstation
7 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
5.9 kmZiekenhuis
9.6 kmRestaurant
5.2 kmCafé
9.3 kmBibliotheek
8.6 kmBioscoop
10 kmDe prijsindicatie voor Meerkoetlaan 20 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelhorst Zuid is €673.000. Dat komt neer op circa €4.079 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeerkoetlaan 20 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Vogelhorst Zuid. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.684 inwoners per km².
Meerkoetlaan 20 is een woonhuis in Vogelhorst Zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Meerkoetlaan 20 heeft 165 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 892 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Vogelhorst Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €673.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meerkoetlaan 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-02-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Meerkoetlaan 20 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Vogelhorst Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €673.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Meerkoetlaan 20 in Vogelhorst Zuid bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 5.9 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meerkoetlaan 20: ziekenhuis op 9.6 km, apotheek op 5.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 6.2 km.