Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 255 m²
- Perceeloppervlakte
- 721 m²
Koekoeklaan 22 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m² en een perceel van 721 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €737.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koekoeklaan 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
5.1 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
5.1 kmZiekenhuis
8.9 kmRestaurant
4.9 kmCafé
8.7 kmBibliotheek
8.4 kmBioscoop
9.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vogelhorst Noord is €737.000. Dat komt neer op circa €2.890 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoekoeklaan 22 is een woonhuis van 255 m² in de wijk Vogelhorst Noord. De buurt telt 245 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 645 inwoners per km².
Koekoeklaan 22 is een woonhuis in Vogelhorst Noord, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Koekoeklaan 22 heeft 255 m² woonoppervlakte. Het perceel is 721 m². In Vogelhorst Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €737.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koekoeklaan 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-02-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.34 kg/jaar.
De wijk Vogelhorst Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €737.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Koekoeklaan 22 in Vogelhorst Noord bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koekoeklaan 22: ziekenhuis op 8.9 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 5.4 km.