Streetview Koekoeklaan 12 Almere

Koekoeklaan 12, 1343 AM Almere

187 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Koekoeklaan 12 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 900 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €737.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
900 m²
Inhoud
710 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Koekoeklaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koekoeklaan 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

5.1 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

4.9 km
Horeca

Café

8.7 km
Cultuur

Bibliotheek

8.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

550 Inwoners
250 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
245 Woningvoorraad
€737.000 Gem. woningwaarde Vogelhorst Noord
97% Koopwoningen
645 Inwoners per km²

Locatie van Koekoeklaan 12

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Koekoeklaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Koekoeklaan 12?

De prijsindicatie voor Koekoeklaan 12 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelhorst Noord is €737.000. Dat komt neer op circa €3.941 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koekoeklaan 12 zich tot de wijk Vogelhorst Noord?

Koekoeklaan 12 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Vogelhorst Noord. De buurt telt 245 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 645 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koekoeklaan 12?

Koekoeklaan 12 is een woonhuis in Vogelhorst Noord, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Koekoeklaan 12 vergeleken met de buurt?

Koekoeklaan 12 heeft 187 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 900 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Vogelhorst Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €737.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koekoeklaan 12 en wat betekent dat?

Koekoeklaan 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-06-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koekoeklaan 12?

Koekoeklaan 12 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelhorst Noord?

De wijk Vogelhorst Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €737.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelhorst Noord?

Vanuit Koekoeklaan 12 in Vogelhorst Noord bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.