Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 674 m²
Vlaamse Gaailaan 19 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 674 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €737.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vlaamse Gaailaan 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
5.1 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
5.1 kmZiekenhuis
8.9 kmRestaurant
4.9 kmCafé
8.7 kmBibliotheek
8.4 kmBioscoop
9.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vogelhorst Noord is €737.000. Dat komt neer op circa €3.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVlaamse Gaailaan 19 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Vogelhorst Noord. De buurt telt 245 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 645 inwoners per km².
Vlaamse Gaailaan 19 is een woonhuis in Vogelhorst Noord, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vlaamse Gaailaan 19 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 674 m². In Vogelhorst Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €737.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vogelhorst Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €737.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Vlaamse Gaailaan 19 in Vogelhorst Noord bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vlaamse Gaailaan 19: ziekenhuis op 8.9 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 5.4 km.
Recreatie nabij Vogelhorst Noord: restaurant (4.9 km), cafe (8.7 km).
Een woningrapport voor Vlaamse Gaailaan 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vogelhorst Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.