Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Inhoud
- 479 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 6
- Badkamers
- 2
- Laatst bekende transactie
- Periode 2018 tot 2022
- Ligging
- on_quiet_road, in_residential_district
Azorenweg 79 is een hoekwoning in Almere, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Azorenweg 79
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
7.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
8.3 kmDeze royale en keurig afgewerkte woning is gelegen in de populaire en waterrijke Eilandenbuurt van Almere Buiten.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Eilandenbuurt West is €324.000. Dat komt neer op circa €1.884 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAzorenweg 79 is een hoekwoning van 172 m² in de wijk Eilandenbuurt West. De buurt telt 628 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.979 inwoners per km².
Azorenweg 79 is een hoekwoning in Eilandenbuurt West, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Azorenweg 79 heeft 172 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Eilandenbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Azorenweg 79 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-04-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.32 kg/jaar.
Azorenweg 79 heeft 6 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Eilandenbuurt West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Azorenweg 79 in Eilandenbuurt West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Azorenweg 79: ziekenhuis op 7.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.