Streetview Bornholmstraat 20 Almere

Bornholmstraat 20, 1339 SR Almere

139 m² Bouwjaar 2003 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Bornholmstraat 20 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
473 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bornholmstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bornholmstraat 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Almere

1415 Inwoners
590 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
555 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Eilandenbuurt Noord
86% Koopwoningen
8.594 Inwoners per km²

Locatie van Bornholmstraat 20

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Bornholmstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Bornholmstraat 20?

De prijsindicatie voor Bornholmstraat 20 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandenbuurt Noord is €322.000. Dat komt neer op circa €2.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bornholmstraat 20 zich tot de wijk Eilandenbuurt Noord?

Bornholmstraat 20 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Eilandenbuurt Noord. De buurt telt 555 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.594 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bornholmstraat 20?

Bornholmstraat 20 is een woonhuis in Eilandenbuurt Noord, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bornholmstraat 20 vergeleken met de buurt?

Bornholmstraat 20 heeft 139 m² woonoppervlakte en 473 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Eilandenbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bornholmstraat 20 en wat betekent dat?

Bornholmstraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bornholmstraat 20?

Bornholmstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Eilandenbuurt Noord?

De wijk Eilandenbuurt Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eilandenbuurt Noord?

Vanuit Bornholmstraat 20 in Eilandenbuurt Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.