Streetview Filipijnenstraat 98 Almere

Filipijnenstraat 98, 1339 NX Almere

27 m² Bouwjaar 2013

Filipijnenstraat 98 is een appartement in Almere, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €130.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
27 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Filipijnenstraat 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Almere

110 Inwoners
65 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
92 Woningvoorraad
€130.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein De Rederij
1% Koopwoningen
3.170 Inwoners per km²

Locatie van Filipijnenstraat 98

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Filipijnenstraat 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Filipijnenstraat 98?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein De Rederij is €130.000. Dat komt neer op circa €4.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Filipijnenstraat 98 zich tot de wijk Bedrijventerrein De Rederij?

Filipijnenstraat 98 is een appartement van 27 m² in de wijk Bedrijventerrein De Rederij. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 1% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.170 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Filipijnenstraat 98?

Filipijnenstraat 98 is een appartement in Bedrijventerrein De Rederij, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Filipijnenstraat 98 vergeleken met de buurt?

Filipijnenstraat 98 heeft 27 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein De Rederij ligt de gemiddelde woningwaarde op €130.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein De Rederij?

De wijk Bedrijventerrein De Rederij in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €130.000, 1% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein De Rederij?

Vanuit Filipijnenstraat 98 in Bedrijventerrein De Rederij bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein De Rederij?

Zorg en onderwijs in de buurt van Filipijnenstraat 98: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bedrijventerrein De Rederij?

Recreatie nabij Bedrijventerrein De Rederij: restaurant (0.6 km), cafe (4.1 km).