Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
Trinidadstraat 30 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 226 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Trinidadstraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
8.8 kmRestaurant
1.1 kmCafé
4.6 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
9.2 kmDe prijsindicatie voor Trinidadstraat 30 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandenbuurt Oost is €440.000. Dat komt neer op circa €2.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTrinidadstraat 30 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Eilandenbuurt Oost. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.878 inwoners per km².
Trinidadstraat 30 is een woonhuis in Eilandenbuurt Oost, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Trinidadstraat 30 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 226 m². In Eilandenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Trinidadstraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-10-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.81 kg/jaar.
De wijk Eilandenbuurt Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Trinidadstraat 30 in Eilandenbuurt Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Trinidadstraat 30: ziekenhuis op 8.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.