Herenhuis, halfvrijstaande woning Guadeloupestraat 38 Almere

Guadeloupestraat 38, 1339 ME Almere

239 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Guadeloupestraat 38 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Almere, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m², een perceel van 296 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
239 m²
Perceeloppervlakte
296 m²
Inhoud
764 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Guadeloupestraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guadeloupestraat 38

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
99.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
63.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
54.9%
CO₂-emissie
13.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

1495 Inwoners
605 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Eilandenbuurt Oost
95% Koopwoningen
5.878 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Guadeloupestraat 38

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Guadeloupestraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Guadeloupestraat 38?

De prijsindicatie voor Guadeloupestraat 38 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandenbuurt Oost is €440.000. Dat komt neer op circa €1.841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guadeloupestraat 38 zich tot de wijk Eilandenbuurt Oost?

Guadeloupestraat 38 is een herenhuis, halfvrijstaande woning van 239 m² in de wijk Eilandenbuurt Oost. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.878 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guadeloupestraat 38?

Guadeloupestraat 38 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Eilandenbuurt Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Guadeloupestraat 38 vergeleken met de buurt?

Guadeloupestraat 38 heeft 239 m² woonoppervlakte en 764 m³ inhoud. Het perceel is 296 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Eilandenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guadeloupestraat 38 en wat betekent dat?

Guadeloupestraat 38 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guadeloupestraat 38?

Guadeloupestraat 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Eilandenbuurt Oost?

De wijk Eilandenbuurt Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.