Portiekflat Guadeloupestraat 51 Almere

Guadeloupestraat 51, 1339 MB Almere

119 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Guadeloupestraat 51 is een portiekflat in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
119 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Guadeloupestraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guadeloupestraat 51

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

1495 Inwoners
605 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Eilandenbuurt Oost
95% Koopwoningen
5.878 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Guadeloupestraat 51

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Guadeloupestraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Guadeloupestraat 51?

De prijsindicatie voor Guadeloupestraat 51 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandenbuurt Oost is €440.000. Dat komt neer op circa €3.697 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guadeloupestraat 51 zich tot de wijk Eilandenbuurt Oost?

Guadeloupestraat 51 is een portiekflat van 119 m² in de wijk Eilandenbuurt Oost. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.878 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guadeloupestraat 51?

Guadeloupestraat 51 is een portiekflat in Eilandenbuurt Oost, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Guadeloupestraat 51 vergeleken met de buurt?

Guadeloupestraat 51 heeft 119 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Eilandenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guadeloupestraat 51 en wat betekent dat?

Guadeloupestraat 51 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-01-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guadeloupestraat 51?

Guadeloupestraat 51 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Eilandenbuurt Oost?

De wijk Eilandenbuurt Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eilandenbuurt Oost?

Vanuit Guadeloupestraat 51 in Eilandenbuurt Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.