Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 266 m²
Curaçaostraat 25 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 266 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Curaçaostraat 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
8.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
4.3 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
8.8 kmDe prijsindicatie voor Curaçaostraat 25 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandenbuurt Zuid is €356.000. Dat komt neer op circa €2.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCuraçaostraat 25 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Eilandenbuurt Zuid. De buurt telt 415 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.682 inwoners per km².
Curaçaostraat 25 is een woonhuis in Eilandenbuurt Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Curaçaostraat 25 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 266 m². In Eilandenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Curaçaostraat 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.13 kg/jaar.
De wijk Eilandenbuurt Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Curaçaostraat 25 in Eilandenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Curaçaostraat 25: ziekenhuis op 8.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.4 km.