Eengezinswoning, vrijstaande woning Bonairepier 14 Almere

Bonairepier 14, 1339 KH Almere

183 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Bonairepier 14 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
726 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, on_navigable_waterway, Aan water, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bonairepier 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bonairepier 14

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Almere

1195 Inwoners
455 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
415 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Eilandenbuurt Zuid
65% Koopwoningen
8.682 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bonairepier 14

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Bonairepier 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Bonairepier 14?

De prijsindicatie voor Bonairepier 14 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandenbuurt Zuid is €356.000. Dat komt neer op circa €1.945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bonairepier 14 zich tot de wijk Eilandenbuurt Zuid?

Bonairepier 14 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 183 m² in de wijk Eilandenbuurt Zuid. De buurt telt 415 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.682 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bonairepier 14?

Bonairepier 14 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Eilandenbuurt Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bonairepier 14 vergeleken met de buurt?

Bonairepier 14 heeft 183 m² woonoppervlakte en 726 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Eilandenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bonairepier 14 en wat betekent dat?

Bonairepier 14 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bonairepier 14?

Bonairepier 14 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eilandenbuurt Zuid?

De wijk Eilandenbuurt Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eilandenbuurt Zuid?

Vanuit Bonairepier 14 in Eilandenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.