Portiekwoning Pastelstraat 157 Almere

Pastelstraat 157, 1339 JH Almere

84 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Pastelstraat 157 is een portiekwoning in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
305 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pastelstraat 157

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastelstraat 157

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Almere

1055 Inwoners
450 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
437 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Regenboogbuurt Zuid
76% Koopwoningen
5.916 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastelstraat 157

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Pastelstraat 157

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastelstraat 157?

De prijsindicatie voor Pastelstraat 157 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Regenboogbuurt Zuid is €316.000. Dat komt neer op circa €3.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastelstraat 157 zich tot de wijk Regenboogbuurt Zuid?

Pastelstraat 157 is een portiekwoning van 84 m² in de wijk Regenboogbuurt Zuid. De buurt telt 437 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.916 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastelstraat 157?

Pastelstraat 157 is een portiekwoning in Regenboogbuurt Zuid, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pastelstraat 157 vergeleken met de buurt?

Pastelstraat 157 heeft 84 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Regenboogbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastelstraat 157 en wat betekent dat?

Pastelstraat 157 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastelstraat 157?

Pastelstraat 157 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Regenboogbuurt Zuid?

De wijk Regenboogbuurt Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regenboogbuurt Zuid?

Vanuit Pastelstraat 157 in Regenboogbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.