Eengezinswoning, eindwoning Pigmenthof 25 Almere

Pigmenthof 25, 1339 HC Almere

126 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Pigmenthof 25 is een eengezinswoning, eindwoning in Almere, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pigmenthof 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pigmenthof 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Almere

1815 Inwoners
705 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
676 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Regenboogbuurt West
96% Koopwoningen
5.253 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pigmenthof 25

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Pigmenthof 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Pigmenthof 25?

De prijsindicatie voor Pigmenthof 25 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Regenboogbuurt West is €406.000. Dat komt neer op circa €3.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pigmenthof 25 zich tot de wijk Regenboogbuurt West?

Pigmenthof 25 is een eengezinswoning, eindwoning van 126 m² in de wijk Regenboogbuurt West. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pigmenthof 25?

Pigmenthof 25 is een eengezinswoning, eindwoning in Regenboogbuurt West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pigmenthof 25 vergeleken met de buurt?

Pigmenthof 25 heeft 126 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Regenboogbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pigmenthof 25 en wat betekent dat?

Pigmenthof 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pigmenthof 25?

Pigmenthof 25 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Regenboogbuurt West?

De wijk Regenboogbuurt West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regenboogbuurt West?

Vanuit Pigmenthof 25 in Regenboogbuurt West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.