Tussenwoning Lilastraat 38 Almere

Lilastraat 38, 1339 AH Almere

132 m² Bouwjaar 1996 1 kamers Label B

Lilastraat 38 is een tussenwoning in Almere, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 254 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
563 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lilastraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lilastraat 38

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Almere

1815 Inwoners
705 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
676 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Regenboogbuurt West
96% Koopwoningen
5.253 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lilastraat 38

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Lilastraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Lilastraat 38?

De prijsindicatie voor Lilastraat 38 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Regenboogbuurt West is €406.000. Dat komt neer op circa €3.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lilastraat 38 zich tot de wijk Regenboogbuurt West?

Lilastraat 38 is een tussenwoning van 132 m² in de wijk Regenboogbuurt West. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lilastraat 38?

Lilastraat 38 is een tussenwoning in Regenboogbuurt West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lilastraat 38 vergeleken met de buurt?

Lilastraat 38 heeft 132 m² woonoppervlakte en 563 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 132 m² per kamer. In Regenboogbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lilastraat 38 en wat betekent dat?

Lilastraat 38 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lilastraat 38?

Lilastraat 38 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Regenboogbuurt West?

De wijk Regenboogbuurt West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regenboogbuurt West?

Vanuit Lilastraat 38 in Regenboogbuurt West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.