Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Aquamarijnstraat 18 Almere

Aquamarijnstraat 18, 1339 AA Almere

187 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Aquamarijnstraat 18 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 225 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
644 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Aquamarijnstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aquamarijnstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Almere

1815 Inwoners
705 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
676 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Regenboogbuurt West
96% Koopwoningen
5.253 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aquamarijnstraat 18

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Aquamarijnstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Aquamarijnstraat 18?

De prijsindicatie voor Aquamarijnstraat 18 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Regenboogbuurt West is €406.000. Dat komt neer op circa €2.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aquamarijnstraat 18 zich tot de wijk Regenboogbuurt West?

Aquamarijnstraat 18 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 187 m² in de wijk Regenboogbuurt West. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aquamarijnstraat 18?

Aquamarijnstraat 18 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Regenboogbuurt West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Aquamarijnstraat 18 vergeleken met de buurt?

Aquamarijnstraat 18 heeft 187 m² woonoppervlakte en 644 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Regenboogbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aquamarijnstraat 18 en wat betekent dat?

Aquamarijnstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aquamarijnstraat 18?

Aquamarijnstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Regenboogbuurt West?

De wijk Regenboogbuurt West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regenboogbuurt West?