Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 188 m²
- Inhoud
- 188 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Cliviastraat 20 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 188 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cliviastraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt Zuid is €331.000. Dat komt neer op circa €2.149 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCliviastraat 20 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Bloemenbuurt Zuid. De buurt telt 496 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.495 inwoners per km².
Cliviastraat 20 is een woonhuis in Bloemenbuurt Zuid, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Cliviastraat 20 heeft 154 m² woonoppervlakte en 188 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Bloemenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cliviastraat 20 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Cliviastraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Bloemenbuurt Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Cliviastraat 20 in Bloemenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cliviastraat 20: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.1 km.