Streetview Cliviastraat 11 Almere

Cliviastraat 11, 1338 WE Almere

130 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Cliviastraat 11 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 187 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
518 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Cliviastraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cliviastraat 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
167.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
267.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Almere

1290 Inwoners
525 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
496 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt Zuid
66% Koopwoningen
6.495 Inwoners per km²

Locatie van Cliviastraat 11

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Cliviastraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Cliviastraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt Zuid is €331.000. Dat komt neer op circa €2.546 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cliviastraat 11 zich tot de wijk Bloemenbuurt Zuid?

Cliviastraat 11 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Bloemenbuurt Zuid. De buurt telt 496 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cliviastraat 11?

Cliviastraat 11 is een woonhuis in Bloemenbuurt Zuid, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Cliviastraat 11 vergeleken met de buurt?

Cliviastraat 11 heeft 130 m² woonoppervlakte en 518 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bloemenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cliviastraat 11 en wat betekent dat?

Cliviastraat 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-01-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cliviastraat 11?

Cliviastraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt Zuid?

De wijk Bloemenbuurt Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt Zuid?

Vanuit Cliviastraat 11 in Bloemenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.