Eengezinswoning, eindwoning Okapistraat 29 Almere

Okapistraat 29, 1338 JT Almere

126 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Okapistraat 29 is een eengezinswoning, eindwoning in Almere, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 137 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Okapistraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Okapistraat 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.72 kg/m²

Tuin
Ja (52.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Almere

1080 Inwoners
390 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
375 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Faunabuurt Zuidoost
91% Koopwoningen
6.583 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Okapistraat 29

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Okapistraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Okapistraat 29?

De prijsindicatie voor Okapistraat 29 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Faunabuurt Zuidoost is €371.000. Dat komt neer op circa €2.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Okapistraat 29 zich tot de wijk Faunabuurt Zuidoost?

Okapistraat 29 is een eengezinswoning, eindwoning van 126 m² in de wijk Faunabuurt Zuidoost. De buurt telt 375 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.583 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Okapistraat 29?

Okapistraat 29 is een eengezinswoning, eindwoning in Faunabuurt Zuidoost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Okapistraat 29 vergeleken met de buurt?

Okapistraat 29 heeft 126 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Faunabuurt Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Okapistraat 29 en wat betekent dat?

Okapistraat 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Okapistraat 29?

Okapistraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Faunabuurt Zuidoost?

De wijk Faunabuurt Zuidoost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Faunabuurt Zuidoost?

Vanuit Okapistraat 29 in Faunabuurt Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.