Streetview Kameleonstraat 27 Almere

Kameleonstraat 27, 1338 HG Almere

176 m² Bouwjaar 1994 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Kameleonstraat 27 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 518 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
518 m²
Inhoud
836 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kameleonstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kameleonstraat 27

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Almere

1415 Inwoners
530 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
497 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Faunabuurt Zuidwest
96% Koopwoningen
6.191 Inwoners per km²

Locatie van Kameleonstraat 27

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Kameleonstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Kameleonstraat 27?

De prijsindicatie voor Kameleonstraat 27 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Faunabuurt Zuidwest is €398.000. Dat komt neer op circa €2.261 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kameleonstraat 27 zich tot de wijk Faunabuurt Zuidwest?

Kameleonstraat 27 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Faunabuurt Zuidwest. De buurt telt 497 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kameleonstraat 27?

Kameleonstraat 27 is een woonhuis in Faunabuurt Zuidwest, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kameleonstraat 27 vergeleken met de buurt?

Kameleonstraat 27 heeft 176 m² woonoppervlakte en 836 m³ inhoud. Het perceel is 518 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Faunabuurt Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kameleonstraat 27 en wat betekent dat?

Kameleonstraat 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-05-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kameleonstraat 27?

Kameleonstraat 27 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Faunabuurt Zuidwest?

De wijk Faunabuurt Zuidwest in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Faunabuurt Zuidwest?

Vanuit Kameleonstraat 27 in Faunabuurt Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.