Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Guus Gelukstraat 5 Almere

Guus Gelukstraat 5, 1336 ZK Almere

151 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Guus Gelukstraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 348 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
348 m²
Inhoud
509 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Guus Gelukstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guus Gelukstraat 5

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Almere

950 Inwoners
320 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
291 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Stripheldenbuurt Oost
60% Koopwoningen
1.958 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Guus Gelukstraat 5

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Guus Gelukstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Guus Gelukstraat 5?

De prijsindicatie voor Guus Gelukstraat 5 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Oost is €437.000. Dat komt neer op circa €2.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guus Gelukstraat 5 zich tot de wijk Stripheldenbuurt Oost?

Guus Gelukstraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 151 m² in de wijk Stripheldenbuurt Oost. De buurt telt 291 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.958 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guus Gelukstraat 5?

Guus Gelukstraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Stripheldenbuurt Oost, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Guus Gelukstraat 5 vergeleken met de buurt?

Guus Gelukstraat 5 heeft 151 m² woonoppervlakte en 509 m³ inhoud. Het perceel is 348 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Stripheldenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guus Gelukstraat 5 en wat betekent dat?

Guus Gelukstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guus Gelukstraat 5?

Guus Gelukstraat 5 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Stripheldenbuurt Oost?

De wijk Stripheldenbuurt Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stripheldenbuurt Oost?