Streetview Diadeemstraat 103 Almere

Diadeemstraat 103, 1336 TT Almere

219 m² Bouwjaar 2006

Diadeemstraat 103 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 532 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
532 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Diadeemstraat 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Almere

1085 Inwoners
395 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Sieradenbuurt (brt)
90% Koopwoningen
2.200 Inwoners per km²

Locatie van Diadeemstraat 103

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Diadeemstraat 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Diadeemstraat 103?

De gemiddelde woningwaarde in Sieradenbuurt (brt) is €488.000. Dat komt neer op circa €2.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diadeemstraat 103 zich tot de wijk Sieradenbuurt (brt)?

Diadeemstraat 103 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Sieradenbuurt (brt). De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diadeemstraat 103?

Diadeemstraat 103 is een woonhuis in Sieradenbuurt (brt), gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Diadeemstraat 103 vergeleken met de buurt?

Diadeemstraat 103 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 532 m². In Sieradenbuurt (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sieradenbuurt (brt)?

De wijk Sieradenbuurt (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sieradenbuurt (brt)?

Vanuit Diadeemstraat 103 in Sieradenbuurt (brt) bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sieradenbuurt (brt)?

Zorg en onderwijs in de buurt van Diadeemstraat 103: ziekenhuis op 9.3 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sieradenbuurt (brt)?

Recreatie nabij Sieradenbuurt (brt): restaurant (0.8 km), cafe (4.8 km).