Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (kwadrant woning) Diadeemstraat 102 Almere

Diadeemstraat 102, 1336 TS Almere

161 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Diadeemstraat 102 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (kwadrant woning) in Almere, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 233 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (kwadrant woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
233 m²
Inhoud
641 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Diadeemstraat 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diadeemstraat 102

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.34 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (104.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Almere

1085 Inwoners
395 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Sieradenbuurt (brt)
90% Koopwoningen
2.200 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Diadeemstraat 102

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Diadeemstraat 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Diadeemstraat 102?

De prijsindicatie voor Diadeemstraat 102 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Sieradenbuurt (brt) is €488.000. Dat komt neer op circa €3.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diadeemstraat 102 zich tot de wijk Sieradenbuurt (brt)?

Diadeemstraat 102 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (kwadrant woning) van 161 m² in de wijk Sieradenbuurt (brt). De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diadeemstraat 102?

Diadeemstraat 102 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (kwadrant woning) in Sieradenbuurt (brt), gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Diadeemstraat 102 vergeleken met de buurt?

Diadeemstraat 102 heeft 161 m² woonoppervlakte en 641 m³ inhoud. Het perceel is 233 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Sieradenbuurt (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diadeemstraat 102 en wat betekent dat?

Diadeemstraat 102 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Diadeemstraat 102?

Diadeemstraat 102 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 104 m².

Hoe is de woningmarkt in Sieradenbuurt (brt)?

De wijk Sieradenbuurt (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sieradenbuurt (brt)?