Streetview Chokerstraat 10 Almere

Chokerstraat 10, 1336 TJ Almere

142 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Chokerstraat 10 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 208 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Chokerstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chokerstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Almere

1085 Inwoners
395 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Sieradenbuurt (brt)
90% Koopwoningen
2.200 Inwoners per km²

Locatie van Chokerstraat 10

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Chokerstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Chokerstraat 10?

De prijsindicatie voor Chokerstraat 10 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Sieradenbuurt (brt) is €488.000. Dat komt neer op circa €3.437 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chokerstraat 10 zich tot de wijk Sieradenbuurt (brt)?

Chokerstraat 10 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Sieradenbuurt (brt). De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chokerstraat 10?

Chokerstraat 10 is een woonhuis in Sieradenbuurt (brt), gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Chokerstraat 10 vergeleken met de buurt?

Chokerstraat 10 heeft 142 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 208 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Sieradenbuurt (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chokerstraat 10 en wat betekent dat?

Chokerstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chokerstraat 10?

Chokerstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sieradenbuurt (brt)?

De wijk Sieradenbuurt (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sieradenbuurt (brt)?

Vanuit Chokerstraat 10 in Sieradenbuurt (brt) bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.