Streetview Tiarastraat 19 Almere

Tiarastraat 19, 1336 SG Almere

181 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Tiarastraat 19 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 1214 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
1214 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tiarastraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tiarastraat 19

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Almere

1085 Inwoners
395 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Sieradenbuurt (brt)
90% Koopwoningen
2.200 Inwoners per km²

Locatie van Tiarastraat 19

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Tiarastraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Tiarastraat 19?

De prijsindicatie voor Tiarastraat 19 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Sieradenbuurt (brt) is €488.000. Dat komt neer op circa €2.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tiarastraat 19 zich tot de wijk Sieradenbuurt (brt)?

Tiarastraat 19 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Sieradenbuurt (brt). De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tiarastraat 19?

Tiarastraat 19 is een woonhuis in Sieradenbuurt (brt), gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tiarastraat 19 vergeleken met de buurt?

Tiarastraat 19 heeft 181 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 1214 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Sieradenbuurt (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tiarastraat 19 en wat betekent dat?

Tiarastraat 19 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Tiarastraat 19?

Tiarastraat 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sieradenbuurt (brt)?

De wijk Sieradenbuurt (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sieradenbuurt (brt)?

Vanuit Tiarastraat 19 in Sieradenbuurt (brt) bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.