Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Diadeemstraat 5 Almere

Diadeemstraat 5, 1336 SB Almere

180 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Diadeemstraat 5 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 430 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
430 m²
Inhoud
459 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€770.000 tot €870.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Diadeemstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diadeemstraat 5

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Almere

1085 Inwoners
395 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Sieradenbuurt (brt)
90% Koopwoningen
2.200 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Diadeemstraat 5

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Diadeemstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Diadeemstraat 5?

De prijsindicatie voor Diadeemstraat 5 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Sieradenbuurt (brt) is €488.000. Dat komt neer op circa €2.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diadeemstraat 5 zich tot de wijk Sieradenbuurt (brt)?

Diadeemstraat 5 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 180 m² in de wijk Sieradenbuurt (brt). De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diadeemstraat 5?

Diadeemstraat 5 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Sieradenbuurt (brt), gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Diadeemstraat 5 vergeleken met de buurt?

Diadeemstraat 5 heeft 180 m² woonoppervlakte en 459 m³ inhoud. Het perceel is 430 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Sieradenbuurt (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diadeemstraat 5 en wat betekent dat?

Diadeemstraat 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-02-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Diadeemstraat 5?

Diadeemstraat 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Sieradenbuurt (brt)?

De wijk Sieradenbuurt (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sieradenbuurt (brt)?

Vanuit Diadeemstraat 5 in Sieradenbuurt (brt) bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.