Portiekflat (appartement) Lucky Lukestraat 23 Almere

Lucky Lukestraat 23, 1336 MK Almere

98 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Lucky Lukestraat 23 is een portiekflat (appartement) in Almere, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Plat dak bedekt met overig
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lucky Lukestraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lucky Lukestraat 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.48 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Almere

1340 Inwoners
480 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
455 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Stripheldenbuurt Zuid
85% Koopwoningen
7.439 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lucky Lukestraat 23

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Lucky Lukestraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Lucky Lukestraat 23?

De prijsindicatie voor Lucky Lukestraat 23 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Zuid is €390.000. Dat komt neer op circa €3.980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lucky Lukestraat 23 zich tot de wijk Stripheldenbuurt Zuid?

Lucky Lukestraat 23 is een portiekflat (appartement) van 98 m² in de wijk Stripheldenbuurt Zuid. De buurt telt 455 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.439 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lucky Lukestraat 23?

Lucky Lukestraat 23 is een portiekflat (appartement) in Stripheldenbuurt Zuid, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lucky Lukestraat 23 vergeleken met de buurt?

Lucky Lukestraat 23 heeft 98 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Stripheldenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lucky Lukestraat 23 en wat betekent dat?

Lucky Lukestraat 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lucky Lukestraat 23?

Lucky Lukestraat 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stripheldenbuurt Zuid?

De wijk Stripheldenbuurt Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stripheldenbuurt Zuid?