Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
Suskeplantsoen 17 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 176 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Suskeplantsoen 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
10 kmRestaurant
1.7 kmCafé
5.8 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
10.4 kmDe prijsindicatie voor Suskeplantsoen 17 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Zuid is €390.000. Dat komt neer op circa €2.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSuskeplantsoen 17 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Stripheldenbuurt Zuid. De buurt telt 455 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.439 inwoners per km².
Suskeplantsoen 17 is een woonhuis in Stripheldenbuurt Zuid, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Suskeplantsoen 17 heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 176 m². In Stripheldenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Stripheldenbuurt Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Suskeplantsoen 17 in Stripheldenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Suskeplantsoen 17: ziekenhuis op 10 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Stripheldenbuurt Zuid: restaurant (1.7 km), cafe (5.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €185.000 tot €235.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Zuid is €390.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.