Eengezinswoning, tussenwoning Eucalyptastraat 29 Almere

Eucalyptastraat 29, 1336 KJ Almere

125 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Eucalyptastraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 163 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
427 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
In woonwijk, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Eucalyptastraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eucalyptastraat 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Almere

1270 Inwoners
485 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
472 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Stripheldenbuurt Midden- oost
77% Koopwoningen
6.961 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eucalyptastraat 29

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Eucalyptastraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Eucalyptastraat 29?

De prijsindicatie voor Eucalyptastraat 29 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Midden- oost is €356.000. Dat komt neer op circa €2.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eucalyptastraat 29 zich tot de wijk Stripheldenbuurt Midden- oost?

Eucalyptastraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning van 125 m² in de wijk Stripheldenbuurt Midden- oost. De buurt telt 472 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.961 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eucalyptastraat 29?

Eucalyptastraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Stripheldenbuurt Midden- oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eucalyptastraat 29 vergeleken met de buurt?

Eucalyptastraat 29 heeft 125 m² woonoppervlakte en 427 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Stripheldenbuurt Midden- oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eucalyptastraat 29 en wat betekent dat?

Eucalyptastraat 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eucalyptastraat 29?

Eucalyptastraat 29 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stripheldenbuurt Midden- oost?

De wijk Stripheldenbuurt Midden- oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stripheldenbuurt Midden- oost?