Streetview Kick Wilstraplantsoen 76 Almere

Kick Wilstraplantsoen 76, 1336 HW Almere

178 m² Bouwjaar 2005 Label A

Kick Wilstraplantsoen 76 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €389.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
178 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kick Wilstraplantsoen 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kick Wilstraplantsoen 76

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.1
CO₂-emissie
5262.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

5.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Almere

1475 Inwoners
540 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
509 Woningvoorraad
€389.000 Gem. woningwaarde Stripheldenbuurt Midden- west
89% Koopwoningen
5.571 Inwoners per km²

Locatie van Kick Wilstraplantsoen 76

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Kick Wilstraplantsoen 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Kick Wilstraplantsoen 76?

De gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Midden- west is €389.000. Dat komt neer op circa €2.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kick Wilstraplantsoen 76 zich tot de wijk Stripheldenbuurt Midden- west?

Kick Wilstraplantsoen 76 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Stripheldenbuurt Midden- west. De buurt telt 509 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kick Wilstraplantsoen 76?

Kick Wilstraplantsoen 76 is een woonhuis in Stripheldenbuurt Midden- west, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kick Wilstraplantsoen 76 vergeleken met de buurt?

Kick Wilstraplantsoen 76 heeft 178 m² woonoppervlakte. In Stripheldenbuurt Midden- west ligt de gemiddelde woningwaarde op €389.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kick Wilstraplantsoen 76 en wat betekent dat?

Kick Wilstraplantsoen 76 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5262.8 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stripheldenbuurt Midden- west?

De wijk Stripheldenbuurt Midden- west in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €389.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stripheldenbuurt Midden- west?

Vanuit Kick Wilstraplantsoen 76 in Stripheldenbuurt Midden- west bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.