Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
Burg. Dickerdacklaan 9 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m² en een perceel van 500 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €389.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg. Dickerdacklaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
9.4 kmRestaurant
1 kmCafé
5.2 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
9.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Midden- west is €389.000. Dat komt neer op circa €1.655 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg. Dickerdacklaan 9 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Stripheldenbuurt Midden- west. De buurt telt 509 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.571 inwoners per km².
Burg. Dickerdacklaan 9 is een woonhuis in Stripheldenbuurt Midden- west, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burg. Dickerdacklaan 9 heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In Stripheldenbuurt Midden- west ligt de gemiddelde woningwaarde op €389.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burg. Dickerdacklaan 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Stripheldenbuurt Midden- west in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €389.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Burg. Dickerdacklaan 9 in Stripheldenbuurt Midden- west bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Dickerdacklaan 9: ziekenhuis op 9.4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.