Bungalow, eindwoning (semi-bungalow) Ketelbinkiestraat 2 Almere

Ketelbinkiestraat 2, 1336 CD Almere

108 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ketelbinkiestraat 2 is een bungalow, eindwoning (semi-bungalow) in Almere, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 137 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
381 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ketelbinkiestraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ketelbinkiestraat 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.9%
CO₂-emissie
25.63 kg/m²

Tuin
Ja (46.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

5.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Almere

1105 Inwoners
425 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
399 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Stripheldenbuurt Noordoost
68% Koopwoningen
6.070 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ketelbinkiestraat 2

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Ketelbinkiestraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Ketelbinkiestraat 2?

De prijsindicatie voor Ketelbinkiestraat 2 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Noordoost is €352.000. Dat komt neer op circa €3.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ketelbinkiestraat 2 zich tot de wijk Stripheldenbuurt Noordoost?

Ketelbinkiestraat 2 is een bungalow, eindwoning (semi-bungalow) van 108 m² in de wijk Stripheldenbuurt Noordoost. De buurt telt 399 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.070 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ketelbinkiestraat 2?

Ketelbinkiestraat 2 is een bungalow, eindwoning (semi-bungalow) in Stripheldenbuurt Noordoost, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ketelbinkiestraat 2 vergeleken met de buurt?

Ketelbinkiestraat 2 heeft 108 m² woonoppervlakte en 381 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Stripheldenbuurt Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ketelbinkiestraat 2 en wat betekent dat?

Ketelbinkiestraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ketelbinkiestraat 2?

Ketelbinkiestraat 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Stripheldenbuurt Noordoost?

De wijk Stripheldenbuurt Noordoost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.