Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 87 m²
Daan Hoeksemastraat 113 is een appartement in Almere, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Daan Hoeksemastraat 113
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
4.8 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
9.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Noordwest is €326.000. Dat komt neer op circa €3.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDaan Hoeksemastraat 113 is een appartement van 87 m² in de wijk Stripheldenbuurt Noordwest. De buurt telt 421 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.545 inwoners per km².
Daan Hoeksemastraat 113 is een appartement in Stripheldenbuurt Noordwest, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Daan Hoeksemastraat 113 heeft 87 m² woonoppervlakte. In Stripheldenbuurt Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Daan Hoeksemastraat 113 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.08 kg/jaar.
De wijk Stripheldenbuurt Noordwest in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Daan Hoeksemastraat 113 in Stripheldenbuurt Noordwest bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Daan Hoeksemastraat 113: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.