Tussenwoning Boonestaakstraat 37 Almere

Boonestaakstraat 37, 1336 AG Almere

89 m² Bouwjaar 2006 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Boonestaakstraat 37 is een tussenwoning in Almere, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Boonestaakstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boonestaakstraat 37

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Almere

960 Inwoners
405 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
421 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Stripheldenbuurt Noordwest
71% Koopwoningen
3.545 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boonestaakstraat 37

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Boonestaakstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Boonestaakstraat 37?

De prijsindicatie voor Boonestaakstraat 37 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Stripheldenbuurt Noordwest is €326.000. Dat komt neer op circa €3.663 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boonestaakstraat 37 zich tot de wijk Stripheldenbuurt Noordwest?

Boonestaakstraat 37 is een tussenwoning van 89 m² in de wijk Stripheldenbuurt Noordwest. De buurt telt 421 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.545 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boonestaakstraat 37?

Boonestaakstraat 37 is een tussenwoning in Stripheldenbuurt Noordwest, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Boonestaakstraat 37 vergeleken met de buurt?

Boonestaakstraat 37 heeft 89 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Stripheldenbuurt Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boonestaakstraat 37 en wat betekent dat?

Boonestaakstraat 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boonestaakstraat 37?

Boonestaakstraat 37 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Stripheldenbuurt Noordwest?

De wijk Stripheldenbuurt Noordwest in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stripheldenbuurt Noordwest?