2-onder-1-kapwoning Gasthuisstraat 19 Almere

Gasthuisstraat 19, 1335 XG Almere

161 m² Bouwjaar 2001 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Gasthuisstraat 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 252 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €515.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
252 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Gasthuisstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gasthuisstraat 19

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Almere

1060 Inwoners
375 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
359 Woningvoorraad
€515.000 Gem. woningwaarde Oostvaardersbuurt Noord
97% Koopwoningen
3.823 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gasthuisstraat 19

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Gasthuisstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Gasthuisstraat 19?

De prijsindicatie voor Gasthuisstraat 19 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostvaardersbuurt Noord is €515.000. Dat komt neer op circa €3.199 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gasthuisstraat 19 zich tot de wijk Oostvaardersbuurt Noord?

Gasthuisstraat 19 is een 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de wijk Oostvaardersbuurt Noord. De buurt telt 359 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.823 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gasthuisstraat 19?

Gasthuisstraat 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Oostvaardersbuurt Noord, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gasthuisstraat 19 vergeleken met de buurt?

Gasthuisstraat 19 heeft 161 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 252 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oostvaardersbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €515.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gasthuisstraat 19 en wat betekent dat?

Gasthuisstraat 19 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Gasthuisstraat 19?

Gasthuisstraat 19 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostvaardersbuurt Noord?

De wijk Oostvaardersbuurt Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €515.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostvaardersbuurt Noord?

Vanuit Gasthuisstraat 19 in Oostvaardersbuurt Noord bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.