Geschakelde woning Woensdagstraat 11 Almere

Woensdagstraat 11, 1335 LJ Almere

148 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Woensdagstraat 11 is een geschakelde woning in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 242 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
242 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Woensdagstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woensdagstraat 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
103.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Almere

1015 Inwoners
385 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
375 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Seizoenenbuurt Noord
99% Koopwoningen
2.212 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Woensdagstraat 11

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Woensdagstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Woensdagstraat 11?

De prijsindicatie voor Woensdagstraat 11 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Seizoenenbuurt Noord is €521.000. Dat komt neer op circa €3.520 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woensdagstraat 11 zich tot de wijk Seizoenenbuurt Noord?

Woensdagstraat 11 is een geschakelde woning van 148 m² in de wijk Seizoenenbuurt Noord. De buurt telt 375 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woensdagstraat 11?

Woensdagstraat 11 is een geschakelde woning in Seizoenenbuurt Noord, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Woensdagstraat 11 vergeleken met de buurt?

Woensdagstraat 11 heeft 148 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 242 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Seizoenenbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woensdagstraat 11 en wat betekent dat?

Woensdagstraat 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Woensdagstraat 11?

Woensdagstraat 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Seizoenenbuurt Noord?

De wijk Seizoenenbuurt Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Seizoenenbuurt Noord?

Vanuit Woensdagstraat 11 in Seizoenenbuurt Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.