Eengezinswoning, hoekwoning Maandagstraat 42 Almere

Maandagstraat 42, 1335 LE Almere

128 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Maandagstraat 42 is een eengezinswoning, hoekwoning in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 283 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
283 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Maandagstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maandagstraat 42

Tuin
Ja (124.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Almere

1015 Inwoners
385 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
375 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Seizoenenbuurt Noord
99% Koopwoningen
2.212 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maandagstraat 42

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Maandagstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Maandagstraat 42?

De prijsindicatie voor Maandagstraat 42 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Seizoenenbuurt Noord is €521.000. Dat komt neer op circa €4.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maandagstraat 42 zich tot de wijk Seizoenenbuurt Noord?

Maandagstraat 42 is een eengezinswoning, hoekwoning van 128 m² in de wijk Seizoenenbuurt Noord. De buurt telt 375 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maandagstraat 42?

Maandagstraat 42 is een eengezinswoning, hoekwoning in Seizoenenbuurt Noord, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maandagstraat 42 vergeleken met de buurt?

Maandagstraat 42 heeft 128 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 283 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Seizoenenbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maandagstraat 42 en wat betekent dat?

Maandagstraat 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maandagstraat 42?

Maandagstraat 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 124 m².

Hoe is de woningmarkt in Seizoenenbuurt Noord?

De wijk Seizoenenbuurt Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Seizoenenbuurt Noord?