Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 567 m²
- Inhoud
- 812 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Kwartaalstraat 32 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 567 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kwartaalstraat 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
7.9 kmRestaurant
1.2 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
8.2 kmDe prijsindicatie voor Kwartaalstraat 32 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Seizoenenbuurt Noord is €521.000. Dat komt neer op circa €2.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKwartaalstraat 32 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Seizoenenbuurt Noord. De buurt telt 375 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.212 inwoners per km².
Kwartaalstraat 32 is een woonhuis in Seizoenenbuurt Noord, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kwartaalstraat 32 heeft 229 m² woonoppervlakte en 812 m³ inhoud. Het perceel is 567 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Seizoenenbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kwartaalstraat 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-02-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kwartaalstraat 32 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Seizoenenbuurt Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Kwartaalstraat 32 in Seizoenenbuurt Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.