Villa, vrijstaande woning Maandenweg 18 Almere

Maandenweg 18, 1335 KC Almere

245 m² Bouwjaar 1998 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Maandenweg 18 is een villa, vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 608 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
245 m²
Perceeloppervlakte
608 m²
Inhoud
911 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€815.000 tot €915.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Maandenweg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maandenweg 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (266.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Almere

1015 Inwoners
385 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
375 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Seizoenenbuurt Noord
99% Koopwoningen
2.212 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maandenweg 18

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Maandenweg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Maandenweg 18?

De prijsindicatie voor Maandenweg 18 ligt rond €815.000 tot €915.000. De gemiddelde woningwaarde in Seizoenenbuurt Noord is €521.000. Dat komt neer op circa €2.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maandenweg 18 zich tot de wijk Seizoenenbuurt Noord?

Maandenweg 18 is een villa, vrijstaande woning van 245 m² in de wijk Seizoenenbuurt Noord. De buurt telt 375 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maandenweg 18?

Maandenweg 18 is een villa, vrijstaande woning in Seizoenenbuurt Noord, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maandenweg 18 vergeleken met de buurt?

Maandenweg 18 heeft 245 m² woonoppervlakte en 911 m³ inhoud. Het perceel is 608 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Seizoenenbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maandenweg 18 en wat betekent dat?

Maandenweg 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maandenweg 18?

Maandenweg 18 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 266 m².

Hoe is de woningmarkt in Seizoenenbuurt Noord?

De wijk Seizoenenbuurt Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Seizoenenbuurt Noord?

Vanuit Maandenweg 18 in Seizoenenbuurt Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.